Katowice

    Kierowca - dyspozytor Katowice - Speedeo

    Speedeo

    Potrzeby Klientów przekładamy na opłacalne i trwałe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw.

    Mamy wieloletnie doświadczenie w ekspresowym dostarczaniu i odbieraniu produktów z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Współpracujemy z partnerami z sektorów cateringów dietetycznych, produktów konsumenckich i handlu detalicznego.

    Świadczymy kompleksowe usługi transportowe i dystrybucyjne na terenie całej Polski. Działamy w oparciu o flotę pojazdów przeznaczonych do przewozu żywności i towarów wymagających kontrolowanej temperatury.

    Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowca-dyspozytor Katowice i okolice. Jesteśmy firmą transportową i dystrybucyjną. Działamy w oparciu o flotę pojazdów przeznaczonych do przewozu żywności i towarów wymagających kontrolowanej temperatury. Współpracujemy z partnerami z sektorów cateringów dietetycznych, produktów konsumenckich i handlu detalicznego.

    Zakres obowiązków:

    • wydawanie kierowcom lokalnym paczek oraz innych materiałów (np. zapasowych toreb, płynów do spryskiwaczy)
    • zapewnienie sprawnego przebiegu procesu pakowania paczek przez kierowców
    • nadzór i uczestnictwo w procesach związanych z dostarczaniem paczek do klientów
    • uczestniczenie w procesach interwencyjnych
    • uczestniczenie we wdrażaniu nowego pracownika
    • analiza tras kierowców oraz wsparcie w ich optymalizowaniu
    • raportowanie oraz przekazywanie informacji niezbędnych przełożonemu
    • inne obowiązki zlecone przez przełożonego

    Wymagania:

    • dyspozycyjność w godzinach popołudniowo-nocnych
    • prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • badanie psychotechniczne

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pracę w godzinach popołudniowo-nocnych
    • pracę w młodym, ambitnym zespole
    • zapewniamy samochód służbowy

    Zapraszamy :)

    Zespół Speedeo