Mechanik Zmianowy - Polska - Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

    Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"
    Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Mechanik Zmianowy

    Twój zakres obowiązków

    • Utrzymanie maszyn i urządzeń, instalacji oraz infrastruktury w sprawności i gotowości technicznej do pracy
    • Usuwanie awarii, naprawy i usuwanie usterek układów elektrycznych, sterowania i mechanicznych, diagnostyka, analiza i eliminowanie ich przyczyn
    • Bieżąca konserwacja oraz wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Udział w remontach i modernizacjach maszyn i urządzeń
    • Udział w uruchomieniach nowych maszyn
    • Wypełnianie dokumentacji dotyczących awarii, przeglądów, wykonywanych prac
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną (aktualność, kompletność, archiwizacja)
    • Zgłaszanie potrzeb zakupu części do maszyn, narzędzi i środków eksploatacyjnych
    • Usprawnianie i poprawianie funkcjonalności maszyn
    • Ścisła współpraca z Specjalistą ds. Mechanicznych w szczególności w zakresie rozwoju systemów i rozwiązań zapobiegawczych oraz w zapewnianiu zgodności procesów z BHP, przepisami oraz standardami i regulacjami obowiązującymi w firmie

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń
    • Wykształcenie min. zawodowe
    • Znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki
    • Zdolności manualne, umiejętność myślenia technicznego
    • Zorientowanie na czas i sukces
    • Gotowość do pracy zmianowej
    • Znajomość obsługi komputerów
    • Uprawnienia SEP do 1 kV

    To oferujemy

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace
    • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych współpracowników
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę 3-zmianową

    Zastrzegamy sobie odpowiedź na wybrane oferty.

  • Instanta Sp. z o.o.

    Mechanik utrzymania ruchu

    Instanta Sp. z o.o. Polska

    Mechanik utrzymania ruchu · Twój zakres obowiązków · Utrzymanie ruchu i sprawności urządzeń · Przeglądy, remonty i konserwacje · Diagnozowanie ,usuwanie awarii oraz usterek · Przezbrojenia linii technologicznych · Nasze wymagania · Gotowość do pracy zmianowej (system 3 zmianowy) ...