Młodszy specjalista ds rekrutacji - Przyokopowa , Warszawa, Polska - Foodcom S.A.

    Foodcom S.A.
    Foodcom S.A. Przyokopowa , Warszawa, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Zasoby ludzkie
    Opis

    Obowiązki:

    • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska handlowe oraz do działów Back Office
    • Redagowanie ogłoszeń oraz selekcja aplikacji
    • Zarządzanie bazą kandydatów
    • Poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
    • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji

    Wymagania:

    • Posiadasz rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
    • Komunikujesz się swobodnie w j.angielskim (wykorzystujemy ten język do kontaktu ze współpracownikami i prowadzenia spotkań rekrutacyjnych z kandydatami)
    • Jesteś samodzielny/a i proaktywny/a w działaniu
    • Posiadasz silne nastawienie na realizację celu
    • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe

    Oferujemy:

    • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit
    • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne
    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku
    • Biuro zlokalizowane w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)