Księgowa Księgowy

    Księgowa / Księgowy - Słupsk, Polska - PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

    PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
    PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słupsk, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Zakres obowiązków:

    księgowanie raportów kasowych, wyciągów bankowych, faktur, delegacji pracowniczych, list płac i innych dokumentów księgowych

    kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

    kontrola i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami oraz pracownikami

    uzgadnianie rejestrów VAT, uzgadnianie sald

    przygotowywanie deklaracji podatkowych

    sporządzanie raportów i zestawień

    Wymagania:

    preferowane wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii

    minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najchętniej w innej firmie z branży produkcyjnej

    znajomość Ustawy o Rachunkowości

    praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym w szczególności programu Excel)

    dobra praktyczna znajomość języka angielskiego

    wysokie umiejętności analityczne; dokładność

    komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie

    dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

    Oferujemy:

    ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

    możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji i udziału w projektach obejmujących zasięgiem wiele obszarów firmy

    bonus świąteczny z ZFŚS

    dostęp do kortów tenisowych ze zniżką pracowniczą

  • PERLA POLSKA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

    Księgowa / Księgowy

    2 tygodnie temu

    Wymagania:preferowane wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii · minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najchętniej w innej firmie z branży produkcyjnej · znajomość Ustawy o Rachunkowości · praktyczna znajomość pakietu MS Office (w ...