Pracownik ds monitorowania płatności z j niemieckim - Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska - Paretti

    Paretti
    Paretti Księdza Hugona Kołłątaja /, Opole, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie, rozliczanie, i monitorowanie spływu płatności
    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Weryfikacja poprawności danych
    • Sporządzanie zleceń
    • Współpraca z pozostałymi działami oraz centralą

    Wymagania stanowiska:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • Zdolności analitycznego myślenia
    • Dokładność, samodzielność oraz odpowiedzialność
    • Sprawna obsługa komputera

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie
    • Umowę o pracę, pełny etat - zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
    • Przyuczenie do stanowiska oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Ciekawe i niestandardowe benefity
    • Pracę w przyjaznym środowisku