Szamotuły

    laboratory technician - Szamotuly, Polska - ADM

    ADM
    ADM Szamotuly, Polska

    3 dni temu

    Opis

    Job Description

    Twoje obowiązki:
  • wykonywanie analiz fizyko-chemicznych nasion, śruty i olejów roślinnych i prowadzenie dokumentacji po analizach
  • przestrzegania procedur, instrukcji, metodyk
  • wystawianie odpowiednich certyfikatów
  • przygotowanie oraz konserwacja sprzętu i przyjmowanie dostaw odczynników laboratoryjnych
  • dokumentowanie postępów pracy przy użyciu GLP i raportowanie
  • dbanie o sprzęt kontrolowo-pomiarowy
  • archiwizowanie wtórników jakościowych nasion, olejów i śruty
  • praca w systemie czterobrygadowym
  • Nasze wymagania:
  • preferowane wykształcenie wyższe na kierunkach chemia, biotechnologia, mikrobiologia, technologia żywności, ew. wykształcenie średnie techniczne: chemik/laborant
  • dobra znajomość pakietu office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • wymagana znajomość języka polskiego, znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Oferujemy:
  • Umowa o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży
  • Okazja do współpracy z doświadczonym zespołem w ramach dużej i międzynarodowej organizacji
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
  • Ref ID

    #LI-DNI

    LABORATORY TECHNICIAN | Archer Daniels Midland