Gdańsk

    Konsultant ds. zamówień z j. niderlandzkim - Gdańsk, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

    Konsultant ds. zamówień z j. niderlandzkim - praca zdalna

    Numer referencyjny: JAKU/2023

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • Przetwarzanie zamówień od klientów z obszaru niderlandzkojęzycznego
    • Komunikacja z klientami w języku niderlandzkim w celu potwierdzenia i uzupełnienia zamówień
    • Monitorowanie i śledzenie statusu zamówień oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów
    • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowej dostawy produktów
    • Dokładne archiwizowanie dokumentacji związanej z zamówieniami
    Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego (min. B2)
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze order management lub customer service.
    • Wykształcenie kierunkowe będzie atutem,
    • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
    Oferta:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów,
    • Twórczą i swobodną atmosferę pracy,
    • Dofinansowanie do kursów językowych oraz merytorycznych.