Elektromechanik // bez doświadczenia // 8.000 zł - Dabrowa Gornicza, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background
    Opis

    Technik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik

    (Nie wymagamy doświadczenia)

    Miejsce pracy: Czeladź

    Elektromechanik // bez doświadczenia // 8.000 zł

    Numer referencyjny: 11513

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Zadania:

    • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Naprawy uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu
    • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę

    Oczekujemy:

    • Dokładności, sumienności
    • Dyspozycyjności do pracy zmianowej

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
    • Wynagrodzenie od 7.500 do 8.000 zł brutto (podstawa + dodatki)
    • Premię za przestrzeganie zasad BHP
    • Premię produkcyjną
    • Dofinansowanie do posiłku
    • Opiekę medyczna
    • Kartę multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Pracę w systemie 1- zmianowym, od poniedziałku do piątku (przez okres szkoleniowy, następnie 4B + 18% dodatku do wynagrodzenia)

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010