Operator maszyn CNC - Dabrowa Gornicza, Polska - Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    Job Impulse Polska Sp. z o.o.
    Job Impulse Polska Sp. z o.o. Dabrowa Gornicza, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Nasz klient zajmuje się projektowaniem i produkcją układów hamulcowych do samochodów osobowych, wyczynowych i motocykli, zarówno seryjnych, jak i wyścigowych oraz do pojazdów dostawczych.

    Operator maszyn CNC

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Zadania:

    • Obsługa maszyn CNC.
    • Obróbka tarcz hamulcowych.
    • Kontrola jakości produkowanych detali.

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC.
    • Umiejętności techniczne tj. obsługa suwmiarki, znajomość rysunku technicznego.
    • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym.

    Co oferujemy?

    • Wynagrodzenie do 6039 zł brutto/ miesięcznie (stawka z dodatkami).
    • Bezpłatny dowóz pracowniczy ( m.in Zawiercia, Olkusza, Katowic).
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
    • Bon żywieniowy o wartości ok. 630 zł/miesiąc.
    • Dwutygodniowe szkolenie wdrożeniowe z Ekspertami.
    • Paczki świąteczne dla Rodzin.
    • Premia miesięczna za efektywność.
    • Premia regulaminowa.
    • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym.
    • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie).