Praca 28.00 Brutto: Pracownik Ochrony - Celestynów, Polska - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. Celestynów, Polska

    2 tygodnie temu

    Seris Konsalnet Holding S.A. background

    Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

    Praca 28.00 Brutto: Pracownik Ochrony - Monitoring CELESTYNÓW

    Miejsce pracy: Celestynów

    Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekt handlowy.

    Lokalizacja: Celestynów, ul. Otwocka

    System godzinowy: 10:00 - 20:00

    Zadania:

    • Praca głównie na monitoringu
    • Obchody po obiekcie
    Wymagania:
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera - wymóg konieczny
    • Zaangażowanie
    • Niekaralność
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Stawkę 28.00 zł brutto/godz.
    • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
    • Karty lunchowe dla najlepszych Pracowników
    • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej w Lux Med. - pakiet podstawowy jest całkowicie opłacany przez pracodawcę, wyższe pakiety są dofinansowane
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych
    • Dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris
    • Indywidualne konto pracownika na platformie Nais, gdzie można pobierać informacje o odprowadzonych składkach i podatkach (tzw paski), składać wnioski online, oraz pobierać zeznanie roczne pit-11
    • Dofinansowanie dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Dofinansowanie do wakacji
    • Dofinasowanie do zakupu okularów
    • Inwestujemy w najlepszych dlatego pomagamy w zdobyciu uprawnień Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizyczne

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację przez portal lub telefonicznie od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00.