Elektromechanik/ 3 zmiany/ produkcja/ umowa o pracę - Mragowo, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Mragowo, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Elektromechanik/ 3 zmiany/ produkcja/ umowa o pracę

    Numer referencyjny: 12239

    Miejsce pracy: Mrągowo

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie regularnych przeglądów technicznych i konserwacji maszyn
    • diagnoza i naprawa bieżących awarii w oparciu o system zgłaszania awarii (CMMS)
    • zapewnienie ciągłości pracy maszyn oraz dbanie o ich stan techniczny w zakładzie
    • prowadzenie dokumentacji technicznej i systemowej prac

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • aktualne uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość do ich zdobycia (firma pokrywa koszt)
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
    • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych
    • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia
    • benefity: dodatkowa premia świąteczna, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
    • prace w systemie 3 zmianowym
    • możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym kapitale