Toruń

    Specjalista ds. eksportu - Torun, Polska - hrestie

    hrestie

    Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby, która będzie rozwijała sprzedaż na rynkach Europy Zachodniej jako specjalista ds. eksportu

    Zadania na tym stanowisku:

    • Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami działającymi na rynkach zagranicznych, głównie Europy Zachodniej
    • Szykowanie ofert handlowych
    • Negocjowanie umów i zamówień
    • Obsługa klientów, w tym wizyty handlowe
    • Reprezentowanie spółki na targach branżowych i konferencjach

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
    • Premie zależne od wygenerowanego obrotu
    • Prywatną opiekę zdrowotną
    • Kartę sportową
    • Szkolenia produktowe
    • Wsparcie przełożonego oraz zespołu
    • Pracę w nowym biurze
    • Możliwość rozwoju

    Wymagania:

    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. eksportu lub pochodne w firmie produkcyjnej
    • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej, najlepiej w obszarze Europy Zachodniej
    • Cierpliwość, samodzielność i wytrwałość
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Otwartość na naukę nowych produktów
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Mile widziana znajomość języka włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego lub niemieckiego
    • Mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych

    Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego. Czekamy na Ciebie

    Wymagania

    Co oferujemy?

  • Randstad Bydgoszcz, Polska TEMPORARY

    Jeśli poszukujesz ciekawego doświadczenia i rozwoju, a logistyka oraz organizacja transportu leżą w obszarze Twoich zainteresowań koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą Nasz klient - firma zajmująca się realizacją projektów inżynierskich - poszukuje komunikatywnej i zmotywowan ...