Mielec

    Pilot śmigłowcowy - Mielec, Polska - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży lotniczej – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko Pilot śmigłowcowy.

    Zadania:

    • Planowanie lotów, przygotowywanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji
    • Współpraca ze służbami ruchu lotniczego i służbami lotniskowymi
    • Wykonywanie oblotów seryjnych statków powietrznych
    • Uczestniczenie w planowaniu i realizacji prób i badań zmodyfikowanych oraz prototypowych statków powietrznych (opracowywanie programów i metodyk, wykonywanie prób, opracowywanie opinii na temat badanego sprzętu)
    • Wykonywanie lotów dyspozycyjnych, akwizycyjnych, pokazowych, instruktażowych oraz innych lotów na potrzeby Spółki
    • Opiniowanie treści instrukcji techniczno-operacyjnych w zakresie posiadanych kompetencji.
    • Realizacja teoretycznych i praktycznych szkoleń lotniczych w celu utrzymania i podwyższania kwalifikacji zawodowych
    • Współuczestnictwo we wszelkich działaniach Spółki (pomoc w negocjacjach prowadzonych z klientami, reprezentowanie Spółki w kontaktach z organami nadzorów cywilnych i wojskowych)
    • Inicjowanie działań służących utrzymaniu i podnoszeniu bezpieczeństwa w trakcie wykonywania operacji lotniczych
    • Realizacja zadań wynikających z systemu ciągłego doskonalenia

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z lotnictwem)
    • Posiadanie Licencji Pilota Zawodowego
    • Nalot ogólny w wymiarze co najmniej 500 godzin
    • Posiadanie Świadectwa Ogólnego Operatora Radiotelefonisty
    • Znajomość języka angielskiego minimum poziom 4 wg wymagań ICAO
    • Doświadczenie w wykonywaniu lotów wg IFR (Instrument Flight Rules)

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Niepowtarzalna szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w branży lotniczej
    • Możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia
    • Możliwość skorzystania z szerokiego pakietu benefitów (np. ubezpieczenie medyczne i na życie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna etc.)
    • Elastyczny, zadaniowy czas pracy

  • Bergman Engineering

    Pilot śmigłowcowy

    1 tydzień temu

    Bergman Engineering Mielec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasz Klient oferuje:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę · Niepowtarzalna szansa zdobycia doświadczenia zawodowego w branży lotniczej · Możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia · Możliwość skorzystania z szerokiego pakietu benefitów (np. ubezpieczenie medyczne i na ...