Błonie

    Inspektor Kontroli Wejściowej - Błonie, Polska - BorgWarner

    BorgWarner
    BorgWarner Błonie, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Cel stanowiska:

    Inspektor Kontroli Wejściowej jest odpowiedzialny za przeprowadzanie pomiarów i analiz będących w zakresie działalności laboratorium jakościowego.

    Kluczowe obowiązki:

    • Obsługa maszyn CMM,
    • Terminowe wykonywanie zleconych pomiarów,
    • Terminowe przygotowywanie raportów pomiarowych,
    • Tworzenie instrukcji stanowiskowych,
    • Wsparcie innych jednostek organizacji przy analizie części wadliwych i zwrotów reklamacyjnych.

    Kogo szukamy?:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne,
    • Znajomość zagadnień metrologicznych,
    • Znajomość rysunku technicznego (mile widziany GD&T),
    • Umiejętność obsługi programu MS Office,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Najbardziej cenione kompetencje:

    • Analityczne myślenie,
    • Dokładność,
    • Rozwiązywanie problemów,
    • Komunikatywność,
    • Współpraca w grupie.

    To oferujemy:

    • Pełne wdrożenie i szkolenia przygotowujące do pełnienia obowiązków na stanowisku Inspektora Kontroli Wejściowej ,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Bezpłatny transport do fabryki z różnych miejscowości Płońsk, Mała Wieś, Sochaczew, Żyrardów, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków),
    • Wsparcie zgranego, przyjaznego zespołu,
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU dla pracownika, ubezpieczenie dla dziecka w Generali, karta Multisport, dodatki pieniężne świąteczne, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz do szkoleń).

    #LI-JR1

    #LI-Onsite