Kierownik Agencji Celnej - Gdynia, Polska - Schenker Sp. z o.o.

    Schenker Sp. z o.o.
    Schenker Sp. z o.o. background
    Opis

    Stellenbeschreibung

    Główne obowiązki:
  • Zarządzanie Agencją Celną, poprzez nadzorowanie pracy agentów celnych i specjalistów ds. celnych, ich rekrutację i rozwój (coaching pracowników, zapewnienie odpowiedniego poziomu kompetencji).
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań w funkcjonowaniu Agencji Celnej poprawiających jej skuteczność i efektywność.
  • Dbanie o optymalny poziom kosztów poprzez realizację oczekiwanego poziomu efektywności pracy w podległej jednostce organizacyjnej.
  • Identyfikowanie możliwości poprawy efektywności kosztowej operacji celnych i produktywności pracowników.
  • Wdrażanie procedur dla zapewnienia efektywnego systemu zarządzania i kontroli prawidłowości przebiegu procesów celnych w powierzonych lokalizacjach.
  • Zapewnianie wkładu procesowego/ informacyjnego umożliwiającego realizację terminowych i kompletnych rozliczeń finansowych pomiędzy Agencją Celną a klientem oraz urzędami celnymi w powierzonych lokalizacjach.
  • Monitorowanie bieżących i planowanych zmian w przepisach celnych pod kątem poprawy efektywności kosztowej i jakości odpraw celnych.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie kontroli wewnętrznej, zapewniający możliwość zapobiegania, wykrywania i korygowania błędów oraz możliwość zapobiegania nielegalnym lub nieprawidłowym transakcjom oraz wykrywania takich transakcji.
  • Efektywna komunikacja z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie wszelkich spraw dotyczących procesu celnego.
  • Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z zarzadzaniem Agencją Celną.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość prawa celnego, regulacji i dyrektyw UE.
  • Znajomość specyfiki pracy firmy transportowej lub spedycyjnej.
  • Myślenie strategiczne i biznesowe.
  • Wytrwałość i konsekwencja w działaniu.
  • Umiejętność organizacji pracy i wyznaczania celów pracownikom.
  • Wiedza na temat obowiązujących przepisów celnych.
  • Silna orientacja na klienta.
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.
  • Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem.
  • Duża samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Silna motywacja i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań.
  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.
  • Kompleksowy program szkoleniowy wprowadzający w zakres obowiązków.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport.
  • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz ubezpieczenia na życie.
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,.
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do edukacji po przepracowanym roku (studia podyplomowe, szkolenia, kursy).
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji.
  • Deine Bewerbung

    Jetzt ganz einfach online den Bewerbungsprozess starten.

    Standorte

    An diesen Standorten findest du die angebotenen Stellen.

    Daten werden geladen ...

    Einen Augenblick bitte ...

    Es dauert dir zu lange?

    Verkürze die Ladezeit, indem du Suchbegriffe oder Filter hinzufügst.

    Tut uns leid. Die Datenmenge ist zu groß.

    Grenze Deine Suche ein und beschleunige die Ladezeit.

    Über uns

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Bewerben ganz einfach

    Profil erstellen

    Angaben machen und jobspezifische Fragen beantworten

    Lebenslauf und Anhänge hochladen

    Daten prüfen und Bewerbung absenden

    Hinweise