Młodszy specjalista Specjalista ds eksportu - Białystok, Polska - Maspex

    Maspex
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Młodszy specjalista/Specjalista ds. eksportu

    Twój zakres obowiązków

    • współpraca w języku angielskim/polskim z wyznaczonymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
    • przygotowywanie i aktualizacja ofert eksportowych w ramach ustalonej polityki handlowej oraz monitorowanie realizacji zamówień,
    • negocjowanie ofert z wybranymi klientami,
    • monitoring realizacji warunków współpracy zakontraktowanych z klientami,
    • analiza raportów sprzedażowych i monitorowanie trendów rynkowych,
    • pozyskiwanie od klientów różnorodnych danych, m.in. dotyczących sprzedaży i promowania naszych produktów na danym rynku,
    • współpraca wewnątrz organizacji,
    • analiza planów produkcyjnych klienta we współpracy z Działem Planowania Produkcji,
    • udział w projektach.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie:
    • Specjalista ds. Eksportu: minimum 3 lata doświadczenia w Dziale Eksportu lub 2 lata doświadczenia w Dziale Eksportu + 1 rok doświadczenia w Dziale Handlowym lub Dziale Obsługi Klienta,
    • Młodszy specjalista ds. Eksportu: minimum 1 rok doświadczenia w Dziale Handlowym lub Dziale Obsługi Klienta,
    • znajomość języka angielskiego (wymagany poziom min. B2),
    • biegłość w pozyskiwaniu i analizowaniu danych, praca na liczbach,
    • skuteczne nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji online i offline,
    • komunikacja, współpraca i proaktywność,
    • dążenie do samodzielności w działaniu,
    • znajomość MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • znajomość systemu SAP - mile widziana.

    To oferujemy

    • możliwość pracy z wiodącymi markami z branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów,
    • udział w rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych,
    • pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość poznania innych rynków i kultur,
    • pracę w zespole, w którym ważna jest współpraca i współdziałanie,
    • możliwość realizacji ambitnych zadań, rozwój osobisty,
    • wsparcie w zakresie Twojego rozwoju poprzez zindywidualizowany pakiet szkoleniowy,
    • możliwość podnoszenia kompetencji językowych w wybranym obszarze,
    • przyszłościowo wyjazdy na spotkania z klientami zagranicznymi,
    • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i członków Twojej rodziny.