Kierownik Utrzymania Ruchu - Jaslo, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Jaslo, Polska

    2 tygodnie temu

    Randstad Polska background

    Dla naszego klienta zajmującego się przetwórstwem żywności poszukujemy pracownika na stanowisko: kierownika utrzymania ruchu.

    Posiadasz wiedzę oraz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?

    Miejsce wykonywania pracy: Jasło

    oferujemy

    • Umowę o pracę
    • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zł brutto/msc)
    • Pracę w organizacji o wieloletniej tradycji przemysłowej
    • Uczestnictwo we wdrażaniu nowoczesnych narzędzi i metod zarządzania
      zapewniających wysoką efektywność i sprawność organizacyjną
    • Pracę w świetnie zarządzanej organizacji, w dobrze współpracujących zespołach nastawionych na rozwój wiedzy i kompetencji w środowisku międzynarodowym
    • Stabilną perspektywę biznesową, nowoczesne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Prywatna opieka medyczna

    zadania

    • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń do produkcji przemysłowej
    • Zarządzanie zespołem i zapewnienie niezbędnej dostępności serwisu
    • Zarządzanie budżetem dla Utrzymania Ruchu
    • Przewidywanie problemów z zakresu utrzymania ruchu i eliminowanie zagrożeń dla ciągłości produkcji
    • Realizacja inwestycji w maszyny, urządzenia i infrastrukturę
    • Gwarancja bezpieczeństwa funkcjonowania maszyn i urządzeń
    • Odpowiedzialność za terminową realizację przydzielonych zadań dla funkcji
      Utrzymania Ruchu
    • Propagowanie kultury ciągłego doskonalenia i wypracowywanie pomysłów

    oczekujemy

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie poparte bogatym doświadczeniem
    • Doświadczenie na stanowisku Kierownika lub Mistrza / Starszego samodzielnego Specjalisty w Działach Utrzymania Ruchu
    • Zainteresowanie nowoczesnymi trendami w zarządzaniu funkcją Utrzymania Ruchu, poszukiwanie najskuteczniejszych metod prewencji oraz sprawności maszyn i urządzeń do produkcji przemysłowej
    • Wysoki priorytet osobisty na współpracę w zespole i wsparcie techników i
      specjalistów oraz zaangażowanie ludzi w realizację strategii
    • Znajomość systemów CMMS (Computerized Maintenance Management System)
    • Doświadczenie w Kazein i Procesach Ciągłego Doskonalenia
    • Doświadczenie w obsłudze komputera (MS Office, mile widziana znajomość programów wsparcia inżynierskiego np. CAD, itp.)
    • Znajomość i zorientowanie na aspekt kosztowy utrzymania ruchu
    • Mile widziana znajomość języka obcego angielskiego i /lub niemieckiego

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia