Ustawiacz CNC - Ruda Slaska, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Posiadasz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu? Ustawiałeś już kiedyś maszyny typu Chriron/Okuma? Chcesz się rozwijać w firmie z branży metalurgicznej, zajmującej się obróbką aluminium? Jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz w systemie równoważnym? Świetnie się składa- oferujemy szybki proces rekrutacji i pracę "od już" bezpośrednio u naszego klienta

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy
    • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
    • 20% stawki godzinowej za godziny nocne
    • 800zł brutto dodatku za przepracowanie grafiku
    • 168zł premii za produktywność (za każdą roboczą godzinę dodatkowe 1zł)
    • bogaty pakiet benefitów (min. dofinansowanie do zajęć sportowych, do szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, parking dla pracowników, pikniki rodzinne, maszyny z przekąskami, stołówka z dobrymi cenami)
    • program poleceń pracowniczych
    • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
    • pracę w systemie równoważnym
    • opiekę mentora na czas wdrożenia
    • możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji

    zadania

    • ustawianie maszyn CNC (Chiron, SW, Okuma)
    • nadzór nad bieżącą kontrolą maszyn
    • analiza i usprawnienie procesów optymalizacji

    oczekujemy

    • znajomości rysunku technicznego
    • umiejętności posługiwania się przyrządami kontrolno- pomiarowymi
    • umiejętności ustawianie maszyn CNC (3 i 5-cio osiowych)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia