starszy asystent – lekarz - Polska - Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji

    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    poszukuje kandydata na stanowisko: LEKARZ INTERNISTA

    STARSZY ASYSTENT – LEKARZ (LEKARZ INTERNISTA)

    Ogólny zakres obowiązków:

    • opieka nad Pacjentem
    • konsultuje pacjentów klinik ortopedycznych na prośbę lekarzy pracujących w tych jednostkach
    • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

    Oczekujemy:

    • aktywne Prawo Wykonywania Zawodu
    • specjalizacja lub w trakcie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej
    • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
    • wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie
    • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • wymiar czasu pracy – 0,50 etat
    • stabilną pracę w prestiżowej instytucji
    • pakiet socjalny
    • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres Aplikuj lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1
    • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
    • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności