Oddo Developer - Warsaw, Polska - EAGERDEVS

    EAGERDEVS
    EAGERDEVS Warsaw, Polska

    3 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Poszukujemy doświadczonego Odoo Developera

    Obowiązki:

    • Projektowanie, rozwój i wdrażanie modułów Odoo zgodnie z wymaganiami klienta.
    • Optymalizacja istniejących modułów i funkcji w systemie Odoo.
    • Praca z zespołem deweloperskim w celu zapewnienia efektywnej integracji i rozwoju systemu.
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą Odoo.
    • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie funkcjonalności Odoo.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku programisty Odoo (min. 3 lata).
    • Znajomość języka Python oraz technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript).
    • Umiejętność projektowania i implementacji modułów Odoo.
    • Znajomość baz danych (np. PostgreSQL).
    • Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.
    • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu informatyki lub pokrewnej dziedziny będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia między 20 a 24k netto B2B
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
    • Pracę w nowoczesnym środowisku zorientowanym na innowacje.
    • Elastyczne godziny pracy oraz przyjazną atmosferę w zespole.