Warsaw

    Ekspert ds. Księgowości - Warsaw, Polska - 4Specialist

    4Specialist

    Dla naszego klienta - renomowanego biura rachunkowego, poszukuję osoby na stanowisko Eksperta ds. księgowości. Biuro jest zlokalizowane w Warszawie, w okolicach Parku Szczęśliwieckiego.

    Zakres obowiązków:

    • Na stanowisku Eksperta ds. księgowości wymagamy posiadania kompetencji potrzebnych do prowadzenia pełnej księgowości spółek prawa handlowego;
    • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
    • Dekretowanie, księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych;
    • Księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.;
    • Ewidencjonowanie kosztów wynagrodzeń i analiza rozrachunków z tytułu wynagrodzeń;
    • Ewidencjonowanie nakładów na środki trwałe i wartości niematerialne i prawne oraz kosztów amortyzacji;
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby klienta oraz dla instytucji zewnętrznych;
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
    • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;
    • Tworzenie i aktualizacja procedur wewnętrznych;
    • Współpraca z audytorem w ramach badania sprawozdań finansowych.

    Wymagania kompetencyjne:

    • Bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego;
    • Bardzo dobrej znajomość programu CDN Optima, MS Word, MS Excel;
    • Doświadczenia w pracy w księgowości na analogicznym stanowisku – min. 3 lata;
    • Sumienności, dokładności oraz odpowiedzialności za terminową realizację zadań;
    • Chęci stałego rozwoju kompetencji;
    • Dobrego kontaktu z klientem i pracownikami biura;
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komfortową komunikację z klientami zagranicznymi w zakresie wykonywanej pracy;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub kancelarii doradztwa podatkowego.

    Wynagrodzenie na stanowisku oraz benefity

    • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy w zakresie księgowości (umowa o pracę, premia motywacyjna);
    • Pakiet ENELMED;
    • Dostęp do internetowego kursu angielskiego lub niemieckiego do samodzielnej nauki;
    • Dostęp do biblioteki literatury;
    • Comiesięczne wyjścia do teatru dla chętnych;
    • Szkolenia w zakresie wykonywanej pracy;
    • Wsparcie dla inicjatyw pracowniczych.

  • Grant Thornton Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Rozwój jak w najlepszych firmach, atmosfera jak nigdzie · Jesteś zainteresowany szybkim rozwojem? To nasza specjalność. Od pierwszego dnia pracy będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, którzy Twój rozwój traktują jako równie ważne zadanie jak zachwycanie klientów. · Przywiązu ...