Specjalista ds. Technicznych - Warszawa, Polska - LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Wymagania:

    Wykształcenie wyższe techniczne lotnicze lub średnie poparte kilkuletnią praktyką na stanowisku mechanika lotniczego, preferowana specjalizacja elektryk lub awionik

    Znajomość przepisów PART 145

    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Znajomość aplikacji MS Office

    Dyspozycyjność

    Mile widziane:

    Doświadczenia w środowisku obsługowym samolotów B737, B767, ERJ170/190, A320

    Znajomość informatycznych systemów wspierających obsługę techniczną samolotów

    Zadania:

    Opracowywanie i aktualizacja kart zadaniowych zawierających wszystkie niezbędne dane obsługowe i planistyczne

    Analiza zamówień pod kątem możliwości ich realizacji z wyszczególnieniem niezbędnych zasobów i zaplecza technicznego

    Przygotowanie harmonogramów dla wykonywanych przeglądów samolotów

    Zapewnienie wsparcia inżynierskiego dla obszarów wykonawczych przy określaniu metod usuwania niesprawności samolotów i ich komponentów, w tym uszkodzeń wykraczających poza limity określone w dostępnej dokumentacji

    Kontakt z producentami samolotów i sprzętu lotniczego

    Dołączając do nas, możesz liczyć na:

    Budowanie swojego doświadczenia w ciekawej branży

    Kompleksowe projekty w złożonej organizacji

    Elastyczne formy zatrudnienia

    Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze