Jastrowie

    Projektant / Projektantka Konstrukcji - Jastrowie, Polska - Heidelberg Materials

    Heidelberg Materials
    Heidelberg Materials Jastrowie, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego, kruszyw i prefabrykatów. Do spółki HM Górażdże Prefabrykacja poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Projektant / Projektantka Konstrukcji

    Miejsce pracy: Jastrowie

    Główne zadania:

  • Projektowanie konstrukcji żelbetowy;
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wymiarowania konstrukcji;
  • Nadzorowanie i koordynowanie tworzenia dokumentacji rysunkowej;
  • Współpraca z działem produkcji prefabrykatów i budową;
  • Koordynacja harmonogramów i budżetu;
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Klientem i zewnętrznymi Projektantami.
  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na kierunku budownictwo;
  • Doświadczenia w projektowaniu konstrukcji żelbetowych monolitycznych oraz konstrukcji prefabrykowanych;
  • Znajomości programów obliczeniowych;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności współpracy w zespole.
  • Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Wydarzenia kulturalne i konkursy organizowane dla pracowników,
  • Uprawnienia i szkolenia realizowane na koszt pracodawcy,
  • Kulturę organizacyjną opartą o komunikację i współpracę.
  • Jeśli jesteś zainteresowana(y) naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.