Katowice

    Rekruter z j niemieckim m k - Katowice, Polska - PROFIT HR

    PROFIT HR
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to Partner usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów i ekspertów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

    MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Rekrutacja to proces, a nie chwilowe zaspakajanie potrzeby. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

    Obecnie zapraszamy do kontaktu osoby, które chciałyby zostać przez nas znalezione i posiadające kompetencje na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji Opiekunów osób starszych. Nasz Klient- szwajcarska spółka Pflegehilfe Schweiz AG, działająca w branży opiekuńczej jest rodzinnym przedsiębiorstwem poszukującym kolejnego członka zespołu w Polsce na stanowisko Rekrutera osób starszych. Projekty nie dotyczą rekrutacji masowych. Wysoka jakość i odpowiedni dobór pracowników, zatrudnianych na stałe na podstawie umowy o pracę w Szwajcarii wyróżnia naszego Klienta.

    SPECJALISTA DS. REKRUTACJI (m/k)

    Miejsce pracy: Katowice Centrum/ praca stacjonarna

    Nr. referencyjny R/PHS/KAT

    Wynagrodzenie: PLN Brutto

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Rekrutacja nowych pracowników,
    • Planowanie i koordynacja grafików pracy opiekunów osób starszych u Klientów w Szwajcarii,
    • Wspieranie pracowników przed, w trakcie i po zakończeniu zatrudnienia,
    • Rozwiązywanie problemów, odpowiadanie na pytania i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z zatrudnieniem.

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Min. Dobra znajomość j. niemieckiego B2 (ustnie i pisemnie),
    • Znajomość MS Office na poziomie dobrym/ bardzo dobrym,
    • Doświadczenie zawodowe w rekrutacji,
    • Znajomość branży opiekuńczej na stanowisku rekrutującym opiekunów osób starszych,
    • Praktyka w obsłudze CRM mile widziana,
    • Pozytywne nastawienie,
    • Dokładność w wykonywaniu zadań,
    • Gotowość do pracy w zespole,
    • Szybka reakcja na zmiany,
    • Łatwość w ustalaniu priorytetów,
    • Dobre wyczucie ludzkich cech i predyspozycji do wykonywania zawodu opiekuna osób starszych
    • Uczciwość
    • Gotowość nauki i poszerzania wiedzy.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Samodzielne stanowisko oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • Rekrutacje nastawione na wysoką jakość kompetencji kandydatów i odpowiednie dopasowanie,
    • Możliwość używania j. niemieckiego w codziennych kontaktach biznesowych,
    • Realną możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, podając w tytule nazwę stanowiska na które aplikują. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zaznajomienie się z klauzulą i wyrażenie zgody podając treść klauzuli w przesłanym CV.