Białystok

    Sales Manager Warmia Mazury Podlasie - Białystok, Polska - Tobea Sp. z o.o.

    Tobea Sp. z o.o.
    Tobea Sp. z o.o. Białystok, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Dla markowego klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko Sales Managera.
    Co gwarantujemy?

    • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości brutto, na umowę o pracę + atrakcyjny system premiowy,
    • Przejrzyste zasady współpracy i premii oparte na ambitnych, ale realnych wymaganiach,
    • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy (również do użytku prywatnego), karta paliwowa,
    • Wpływ na kształtowanie swojego stanowiska i szansę rozwoju,
    • Wdrożenie na stanowisko, wsparcie zespołu w procesie sprzedażowym i wysokiej jakości produkty,
    • Pracę w stabilnej, cenionej przez pracowników i klientów firmie.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzasz i rozwijasz sprzedaż w podległym regionie (woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie),
    • Prowadzisz doradztwo techniczno-handlowe dla określonych grup klientów,
    • Trzymasz rękę na pulsie monitorując, co dzieje się w regionie - jakie są planowane i realizowane inwestycje, jakie są prognozy, z kim warto nawiązać kontakt, budujesz relacje z osobami decyzyjnymi, zdobywasz istotne informacje,
    • Bierzesz aktywny udział w procesach przetargowych,
    • Analizujesz prognozy rynkowe i dopasowujesz działania, wdrażasz rozwiązania i pomysły na zwiększanie sprzedaży i zasięgu działań,
    • Reprezentujesz firmę zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami,
    • Raportujesz aktywność, prowadzisz bazę inwestycji w CRM,
    • Oferowane stanowisko jest stanowiskiem samodzielnym bez podległych pracowników, jednak wspierać Cię będzie zespół, byś nie musiał wszystkiego wykonywać sam.

    Kogo szukamy?

    • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branży budowlanej, technicznej lub inżynieryjnej,
    • Znasz doskonale biura projektowe i inwestorów w regionie,
    • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów wysokiej jakości, mówisz językiem korzyści, potrafisz bronić produktów nie tylko ceną,
    • Rozumiesz zasady funkcjonowania inwestycji budowlanych, broniłeś produktów na różnych ich etapach,
    • Szybko się uczysz i masz w swoim doświadczeniu sukcesy sprzedażowe,
    • Posiadasz wykształcenie budowlane lub pokrewne inżynieryjne (mile widziane),
    • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B i dobrze odnajdujesz się w pracy mobilnej,
    • Biegle posługujesz się pakietem MS Office.

    Co jeszcze jest dla nas ważne?

    • Cechuje Cię samodyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • Potrafisz organizować pracę własną, prawidłowo diagnozujesz priorytety i dowozisz zobowiązania,
    • Czerpiesz satysfakcję z realizacji celów i osiągnięcia są dla Ciebie motorem działań, a w sytuacji wyzwań poszukujesz rozwiązań i łatwo się nie poddajesz,
    • Nie narzucasz swojego punktu widzenia, zanim nie rozpoznasz sytuacji, wyzwań i potrzeb klienta,
    • Jesteś zarazem asertywny i pomocny, swoją postawą łatwo budujesz zaufanie,
    • Choć jesteś w pełni samodzielny, satysfakcję sprawia Ci praca zespołowa, potrafisz efektywnie i z szacunkiem komunikować się z innymi współpracownikami,
    • Przestrzegasz regulaminów, dbasz o BHP, raportowanie podstawowych aktywności nie spędza Ci snu z powiek.

    Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie?

    Daj się poznać Aplikuj

    Rekrutację prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139