Warsaw

    picker - Warsaw, Polska - 4Specialist

    4Specialist
    Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby chętnej do pracy na magazynie, na stanowisku PICKER Magazyny znajdują się w Warszawie w bardzo dogodnych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach.
    LOKALIZACJE DO KTÓRYCH POSZUKUJEMY: OCHOTA( CAŁY ETAT), MOKOTÓW( 1/2 ETATU) Obowiązki:Do głównych obowiązków należeć będzie:
    - Kompletowanie i pakowanie zamówień (drobne produkty spożywcze i drobna chemia domowa) przy pomocy skanera
    - Dbanie o porządek w lokalu

    Wymagania:
    - Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin, na obie zmiany, oraz w niektóre weekendy - Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
    - Aktualne badania sanepidowskie

    Oferujemy:- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    - Praca na 2 zmiany (8-16; :30/1:30 w nocy)
    - Premia uznaniowa złotych miesięcznie
    - Stawka - 28 zł brutto na godzinę- Umowa zlecenie
    - Benefit pracowniczy - po zakończonej drugiej zmianie w późniejszych godzinach, darmowy powrót do domu taxi

  • Lisek

    Praca Picker

    1 tydzień temu

    Lisek Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Lisek.App to prężnie rozwijająca się platforma, która szybkością dostarczanych zamówień podbija nie tylko rynek e-grocery, ale przede wszystkim serca Klientów Chcesz dołączyć do sprytnego teamu Liska? Twoja praca będzie polegała na kompletowaniu zamówień dla Klientów, przyjmowani ...

  • Worldline Warsaw, Polska Permanent

    This is Worldline · We are the innovators at the heart of the payments technology industry, shaping how the world pays and gets paid. The solutions our people build today power the growth of millions of businesses tomorrow. From your local coffee shop to unicorns and internationa ...

  • SIX Payment Services Warsaw, Polska

    Customer Service Communication Officer · Date posted 03/12/ Location Warsaw | Poland Company Worldline This is Worldline · We are the innovators at the heart of the payments technology industry, shaping how the world pays and gets paid. The solutions our people build today power ...