Digital Communication Specialist - Wrocław, Polska - EFL S.A.

    EFL S.A.
    EFL S.A. Wrocław, Polska

    2 tygodnie temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    Zadania i wyzwania na stanowisku:

    • przeprowadzasz proces planowania i realizacji kampanii digital marketingowych
    • bierzesz udział w tworzeniu i rozwoju serwisów internetowych firmy, szczególnie w części dotyczącej komunikacji
    • tworzysz wraz z agencjami materiały komunikacyjne, zgodne z visual language
    • odpowiadasz za ochronę, pozycjonowanie i komunikację marek Grupy EFL, w tym zarządzanie obecnością marki w Internecie

    Nasze oczekiwania:

    • masz minimum 2 lata doświadczenia w podobnym obszarze
    • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów marketingowych i potrafisz opowiedzieć o ich efektach
    • potrafisz skutecznie zbriefować agencję: piszesz briefy, w których jasno określasz potrzeby biznesowe
    • masz doświadczenie z różnymi formatami reklamowymi i znasz ich ograniczenia
    • znasz trendy w komunikacji i umiesz skutecznie docierać z przekazem do zróżnicowanych grup odbiorców
    • potrafisz doskonale pisać po polsku i masz lekkie pióro
    • znasz podstawy działania systemów CMS i wiesz do czego służy Google Analytics
    • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

    Mile widziane:

    • posiadasz doświadczenie agencyjne (praca w agencji kreatywnej/digital itp.)
    • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu działań na firmowych kanałach social media
    • znasz sektor B2B i rynek usług finansowych

    To możemy zaoferować:

    • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
    • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
    • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
    • szkolenia i programy rozwojowe
    • pracę hybrydową – zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze
    • pakiet benefitów, w tym: opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, program well-beingowy