Ślusarz w Dziale Techniczno-Remontowym - Włoszczowa, Polska - ZPUE S.A.

    ZPUE S.A.
    ZPUE S.A. Włoszczowa, Polska

    2 tygodnie temu

    ZPUES.A. od ponad 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3000 osób.Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Ślusarz w Dziale Techniczno-Remontowym

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, spawanie, wiercenie;
    • Wykonywanie prac remontowo - naprawczych urządzeń produkcyjnych;
    • Konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń techniczno-produkcyjnych;
    • Obróbka części mechanicznych.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
    • Obsługa elektronarzędzi: wiertarka, szlifierka.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Pracę w systemie zmianowym;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
    • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji;
    • Szkolenie przygotowujące do pracy.

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. '

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.