Operator maszyn CNC - Zdzieszowice, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Zdzieszowice, Polska

    2 tygodnie temu

    Gi Group background

    Zapraszamy do współpracy Operatora maszyn CNC- Tokarz / Frezer

    Miejsce pracy: Zimna Wódka

    Bezpłatny transport dla Pracowników z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Osieka oraz Toszka.

    Operator maszyn CNC | Tokarz / Frezer

    Numer referencyjny: 13109

    Miejsce pracy: Zdzieszowice

    Zadania:

    • obsługa obrabiarek CNC
    • kontrola jakości i wykonywanie pomiarów wykonanych części
    • konserwacja maszyn i narzędzi, zgłaszanie awarii
    • uzupełnianie dokumentacji

    Oczekujemy:

    • znajomości rysunku technicznego
    • doświadczenia w obsłudze maszyn CNC (frezarki lub tokarki)
    • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
    • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

    Oferujemy:

    • umowę o pracę- bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza umowa już na 1 rok)
    • premię frekwencyjną
    • premię roczną i dodatkowe bonusy finansowe
    • dofinansowanie do posiłków
    • bezpłatny transport z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Osieka oraz Toszka
    • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
    • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej
    • możliwość korzystania z platformy online do nauki języków

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010