Specjalista ds. Marketingu

    Specjalista ds Marketingu - al. jerozolimskie B, Warszawa, Polska - HARIBO Sp. z o.o.

    HARIBO Sp. z o.o.
    HARIBO Sp. z o.o. al. jerozolimskie B, Warszawa, Polska

    2 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    HARIBO to globalna marka, która od ponad 100 lat podbija serca konsumentów na całym świecie. To także międzynarodowy zespół ponad 7000 współpracowników w 27 krajach, którzy niosą radość dzieciom i dorosłym oferując ponad 1000 rodzajów żelek w najróżniejszych smakach, kształtach i kolorach. W Polsce działamy od ponad 20 lat, a nasze produkty szybko zyskały ogromną popularność czyniąc HARIBO najbardziej rozpoznawalną marką żelek w Polsce.

    Dołącz do nas i bądź częścią owocaśnego zespołu Marketingu HARIBO

    Obecnie poszukujemy do naszej siedziby w Warszawie osoby na stanowisko:

    Twoje zadania jako Specjalista ds. Marketingu:

    Udział w tworzeniu i wdrażaniu komunikacji marketingowej w mediach społecznościowych, współpraca z influencerami, rozwój strony www

    Prowadzenie i realizacja projektów marketingowych

    Współpraca z zewnętrznymi partnerami agencje kreatywne/mediowe/interaktywne)

    Weryfikacja skuteczności prowadzonych działań, wyciąganie wniosków i tworzenie rekomendacji na przyszłość

    Współpraca z działami sprzedaży, logistyki, finansów, produkcji w celu realizacji projektów

    Udział w międzynarodowych projektach

    Obsługa reklamacji konsumenckich.

    Aby sprawdzić się w tej roli potrzebujesz:

    Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Marketing, Zarządzanie

    Min. 2 lat doświadczenia w pracy w dziale Marketingu w branży FMCG

    Min. 2 lat doświadczenia w komunikacji marketingowej w mediach społecznościowych

    Rozwiniętych zdolności analitycznych

    Umiejętności prowadzenia jednocześnie różnorodnych projektów

    Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office

    Otwartości we współpracy i efektywnej komunikacji z działami wspierającymi

    Pragmatycznego podejścia do realizacji zadań

    Oferujemy:

    Pracę w rozpoznawalnej, globalnej firmie z obszaru FMCG

    Współtworzenie i rozwój marki znanej konsumentom na całym świecie, lidera w kategorii

    Bezpośredni wpływ na komunikację marketingową

    Współpracę w oparciu o umowę o pracę

    Płaskie struktury, szybkie decyzje i realny wpływ na lokalne działania

    Możliwość udziału w międzynarodowych projektach

    Konkurencyjne wynagrodzenie

    Pakiet opieki medycznej, kartę MultiSport

    Dofinansowanie nauki języków

    Hybrydowy model pracy.