Communication & Social Media Specialist - Szamocka , Warszawa, Polska - Exeltis Poland Sp. z o.o.

    Exeltis Poland Sp. z o.o.
    Exeltis Poland Sp. z o.o. Szamocka , Warszawa, Polska

    2 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Exeltis Poland jest wiodącą firmą w dziedzinie produktów medycznych. Jako jedna z pięciu topowych marek inwestujących w zdrowie kobiety, rozszerza obecnie swoją ofertę o nowe produkty w obszarze neurologii i psychiatrii. Exeltis Poland ukierunkowana jest na wdrażanie innowacji i budowanie partnerstwa ze środowiskiem lekarzy specjalistów, aby wspólnie zmieniać standardy opieki medycznej i dbać o zdrowie pacjentów.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do działu marketingu, która będzie m.in. odpowiadać będzie za współtworzenie strategii komunikacji za pomocą mediów społecznościowych, planować i koordynować obecność firmy w mediach społecznościowych, dbać o stronę internetową oraz współpracę z mediami, a także tworzyć i rozliczać efektywność kampanii mediowych.

    Communication & Social Media Specialist

    Zadania:

    • Planowanie, koordynacja i realizacja krótko i długoterminowych aktywności edukacyjnych i promocyjnych online, zgodnych ze strategią produktów
    • Prowadzenie profili w Social Media (tj. Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn itp.)
    • Przygotowywanie contentu do publikacji w Social Mediach
    • Opracowanie i przygotowanie materiałów m.in. tekstów i grafik
    • Aktualizacja materiałów na stronach internetowych (obsługa WordPress)
    • Współpraca z Domami MediowymiWspółpraca z Influencerami oraz KOL's współpracującymi z firmą w ramach kampanii
    • Analizowanie wyników działań w Social Media i tworzenie raportów
    • Monitorowanie rynku, wyszukiwanie nowych trendów i narzędzi w obszarze mediów społecznościowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: marketing, reklama, zarzadzanie)
    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży farmaceutycznej
    • Znajomość działania platform społecznościowych w zakresie reklam, zasięgów i algorytmów
    • Umiejętność analizowania efektywności kampanii, znajomość Google Analytics
    • Wiedza z obszaru pozycjonowania stron internetowych (SEO)
    • Znajomość programów typu: Canva, CapCut lub inne umożliwiające tworzenie materiałów
    • Umiejętność tworzenia stron internetowych w środowisku WordPress
    • Kreatywność i umiejętność tworzenia interesującego contentu
    • Znajomość zachowań konsumenta w Internecie
    • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Bogaty wachlarz benefitów: dofinansowanie do nauki języka angielskiego/hiszpańskiego, opieka medyczna, Karta MultiSport, Karta Restauracyjna, Kafeteria benefitów, ubezpieczenie grupowe NNW etc.
    • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach branżowych
    • Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności w kierunku marketingu
    • Wdrożenie do pracy i wsparcie wyższej kadry zarządzającej