Asystent/Asystentka ds. Cyfrowej Integracji Placówek Partnerskich - Warsaw, Polska - LUX MED Sp. z o.o.

    LUX MED Sp. z o.o.
    LUX MED Sp. z o.o. background
    Opis

    Twoje zadania:

    • Planowanie i realizacja procesu technicznej integracji placówek – realizowanie działań związanych z integracją systemów informatycznych placówek zewnętrznych z Portalem Pacjenta LUX MED.
    • Wsparcie techniczne dla placówek współpracujących - zapewnienie bieżącego wsparcia technicznego dla placówek w zakresie integracji, rozwiązywanie problemów oraz odpowiadanie na zapytania placówek współpracujących.
    • Szkolenie użytkowników z placówek współpracujących - organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla personelu placówek współpracujących w zakresie obsługi zintegrowanych systemów.
    • Monitorowanie i utrzymanie jakości integracji - nadzorowanie działania zintegrowanych systemów w celu zapewnienia wysokiej jakości usług, identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych, a także proponowanie ulepszeń i aktualizacji systemów.
    • Raportowanie i analiza danych - przygotowywanie regularnych raportów dotyczących statusu integracji, analiza danych dotyczących użytkowania zintegrowanych usług oraz proponowanie działań optymalizacyjnych.
    • Utrzymanie relacji z placówkami współpracującymi - budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z placówkami współpracującymi.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe.
    • Angielski w stopniu komunikatywnym.
    • Znajomość wiodących aplikacji komputerowych.
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz organizacji pracy własnej.
    • Wysoka motywacja do działania i otwartość na zmiany.
    • Silna orientacja na realizację celów biznesowych.
    • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.