Specjalista ds. Sprzedaży Modernizacji Urządzeń Dźwigowych - Wrocław, Polska - KONE

    KONE
    KONE Wrocław, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    À temps plein
    Opis

    Zakres obowiązków:

  • Aktywne zdobywanie nowych klientów poprzez identyfikację potencjalnych możliwości sprzedażowych;
  • Profesjonalne doradztwo dla klientów B2B w zakresie modernizacji wind;
  • Tworzenie i prezentowanie ofert techniczno-handlowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów;
  • Prowadzenie negocjacji umów handlowych;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta;
  • Aktywny udział w promowaniu rozwiązań KONE.
  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz w obszarze usług technicznych/modernizacyjnych;
  • Preferowane doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej;
  • Umiejętność skutecznego negocjowania i finalizowania umów handlowych;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klientów oraz proponowania odpowiednich rozwiązań;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Komunikatywną znajomość j. angielskiego;
  • Samodzielność, proaktywność i orientacja na osiąganie wyników.
  • Prawo jazdy kat.B
  • Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • Kwartalny system premiowy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy do prywatnego użytku);
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • Kafeteryjny system benefitów (MyBenefit, włączając kartę Multisport)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Pakiet wsparcia dla pracowników (włączając doradztwo prawne, finansowe, psychologiczne)