Warsaw

    Starszy Menedżer - Warsaw, Polska - Carlsberg Polska

    Carlsberg Polska

    Jeśli chcesz stanąć na czele marki, która jest love brand w swojej kategorii – koniecznie przeczytaj do końca poniższe ogłoszenie.

    Twoje przyszłe zadania:

    • W nowej roli będziesz zarządzać globalną marką z kategorii piw smakowych, zarządzając 2 osobowym zespołem;
    • Będziesz raportował do Marketing Managerki;
    • Będziesz tworzyć krótko- oraz długoterminową strategię marki uwzględniającą działania marketingowe, trade marketingowe oraz sprzedażowe
    • Do Twoich obowiązków będzie należało planowanie, kreowanie oraz wdrażanie kompleksowych kampanii ATL/ on-line w oparciu o przydzielony budżet w celu budowania przewagi marki, odpowiednio do trendów oraz potrzeb konsumentów;
    • W codziennej pracy będziesz ściśle współpracować z działem Sprzedaży, Trade marketingu oraz Badań i Innowacji;
    • A także będziesz tworzyć plan mediowy marki w ramach ścisłej współpracy z Media Manager'em i domem mediowym oraz na bieżąco zarządzać jego realizacją w trakcie roku.

    Wykształcenie i doświadczenie

    • Masz doświadczenie w zarządzaniu: pracą bezpośrednio raportującego zespołu oraz x-funkcyjnych zespołów, złożonymi projektami oraz rozbudowanym budżetem marketingowym;
    • Masz doświadczenie pracy na globalnych markach z zespołami globalnymi;
    • Masz za sobą przeprowadzone i potwierdzone sukcesami kompleksowe projekty marketingowe, włączając w to komunikację ATL;
    • Jesteś osobą analityczną, która potrafi wykonać analizę sytuacji finansowej, rynkowej i konsumenckiej marki z wykorzystaniem różnych źródeł AC Nielsen, konsumenckie badania ilościowe/jakościowe, praca z P&L marki) i wyciągać z nich konkretne wnioski;
    • Biegle komunikujesz się w języku angielskim (C1) - część procesów prowadzonych będzie we współpracy z Grupą Carlsberg.

    Postawa i nastawienie

    • Charakteryzuje Cię dojrzałość biznesowa;
    • Hasło "can do attitude" opisuje Twoją postawę przy realizacji projektów;
    • Jesteś proaktywny(a), otwarty/(a), dociekliwy(a);
    • Posiadasz umiejętności zjednywania innych do swoich pomysłów, pasję oraz poczucie humoru.

    Paweł Abramczyk – Koordynator ds. Rekrutacji i EB

    Twoje miejsce pracy: Warszawa​​

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Tryb pracy: hybrydowy

    Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym jest Carlsberg Polska Sp. z o.o., ul. Krakowiaków 34, z siedzibą w Warszawie.

  • Biedronka Parzniew, Polska

    W skrócie: · Umowa o pracę, bez okresu próbnego; · Samochód służbowy z kartą paliwową, również do celów prywatnych; · Zarządzanie zespołami i sprzedażą w 50-60 sklepach w określonym obszarze; · Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz rozproszonymi strukturami · Kilku ...

  • PwC Legal Żelaźnicki spółka komandytowa Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Description · & Summary Zespół White Collar & Compliance zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów z różnych branż w zakresie etyki w biznesie, zarządzania zgodnością, zapobiegania i wyjaśniania nieprawidłowości, a także reprezentowania ich przed organami ścigania i admi ...