Toruń

    Pracownik działu logistyki z j. niemieckim - Toruń, Polska - Schoenberger Group

    Schoenberger Group
    Schoenberger Group Toruń, Polska

    5 dni temu

    Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier.

    Opis stanowiska:

    • obsługa zapytań od klientów (terminy produkcji i dostaw, anulacje lub zmiany w zamówieniu itp.)
    • obsługa zapytań reklamacyjnych oraz przekierowywanie i wyjaśnianie ich z działem sprzedaży lub produkcją
    • analiza korespondencji przychodzącej
    • zakładanie odbiorów i księgowanie zwrotów spedycyjnych
    • raportowanie i analizowanie wyników
    • współpraca z innymi działami w tym również w języku niemieckim

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację wmiędzynarodowym środowisku
    • dobra znajomość programu MS Office
    • analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
    • dokładność, komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę o prace na pełen etat i stabilne zatrudnienie
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
    • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, zniżki na produkty firmowe, premie świąteczne
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju
    • solidne przygotowanie do nowej roli i wdrożenie do pracy

    Klikając w przycisk "Wyślij" zgadzasz się na przetwarzanie przez Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. (ul. Mazowiecka 70A, Toruń, KRS 480754, NIP Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Twojej zgody, a także celu dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z rekrutacją, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Dane osobowe nie wymagane w naszym ogłoszeniu (w tym np. wizerunek) przesyłasz Nam całkowicie dobrowolnie, wyrażając w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Nas. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem - , z tym że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przez Nas tych danych sprzed jej cofnięcia. Informujemy, że Twoje dane mogą być udostępnione Naszym dostawcom usług, z których pomocy korzystamy w Naszej działalności, w tym w szczególności Erecruitment Solutions Sp. z o.o. (ul. Prosta 68, Warszawa, KRS i Grupa Pracuj Sp. z o.o. (ul. Prosta 68, Warszawa, KRS Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani organizacji międzynarodowych. Masz prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania danych, żądania ich usunięcia w przypadkach prawem przewidzianych, żądania ograniczenia przetwarzania – w zakresie w jakim przewidują to właściwe przepisy prawa, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem - lub listownie na adres: ul. Mazowiecka 70A, Toruń. Podanie przez Ciebie danych jest całkowicie dobrowolne, ale ich nie podanie będzie skutkowało brakiem możliwości przesłania Nam Twojego zgłoszenia.