Kraków

    Ekspert ds ecommerce - Kraków, Polska - Tutlo Sp. z o.o.

    Tutlo Sp. z o.o.
    Tutlo Sp. z o.o. Kraków, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Tutlo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do nauki języka angielskiego na świecie i jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie (Financial Times Index 2022).

    Nasze innowacyjne i unikalne podejście opiera się na lekcjach wideo na żywo z lektorami języka angielskiego bez planowania.

    Na rynku europejskim jesteśmy od ponad 8 lat i obsługujemy ponad osób uczących się języka angielskiego z pomocą ponad 2500 nauczycieli.

    Tutlo jest zorientowane na ludzi. Pracujemy w zespołach pełnych pasji - wyróżnia nas niekorporacyjna atmosfera. Prowadzimy wiele ciekawych projektów rozwojowych, dlatego poszukujemy osób, które lubią przejmować inicjatywę, kwestionować status quo.

    Jeśli się z tym potrafisz utożsamić - chcielibyśmy Cię poznać :)

    Nasi klienci korporacyjni to wiele firm z listy Fortune 500.

    Występują w: Financial Times ), Forbes, liście finalistów Ernst & Young PL i wielu innych.

    Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

    Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy:

    Ekspert ds ecommerce

    zdalna / hybrydowo z biura ul. Nowogrodzka 42, Warszawa

    Twój zakres obowiązków

    • Analiza rynku oraz trendów w obszarze e-commerce,
    • Aktywne proponowanie rozwiązań rozwojowych dla sklepu
    • Rozwój sprzedaży online,
    • Regularna analiza skuteczności prowadzonych działań,
    • Przygotowanie wniosków w oparciu o wyniki prowadzonych działań
    • Definiowanie zapotrzebowania na produkty
    • Analiza wymagań projektowych oraz przygotowywanie harmonogramów;
    • Współpraca z innymi działami w firmie w tym z Działem Sprzedaży, oraz Marketingiem, Prawnym i Finansowym
    • Współpraca z zewnętrznymi partnerami
    • Optymalizacja procesów e-commerce,
    • Współpraca z działem marketingu w zakresie planowania i optymalizacji kampanii online,
    • Dbanie o aktualność danych produktowych ( opisów zdjęć, kart, cen) na stronach sklepu i materiałach marketingowych i sprzedażowych
    • Odpowiedzialność za utrzymanie i aktualizację strony sklepu

    Nasze wymagania

    • Umiejętność pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku
    • Pozytywne nastawienie i terminowość;
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
    • Doświadczenia z pracy w projektach angażujących inne działy w firmie (np.: Działem Sprzedaży, Marketingiem, Prawnym i Finansowym)
    • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności,
    • Znajomość rynku e-commerce
    • Znajomość rynku mediowego (digital)
    • Umiejętność identyfikacji ryzyk i problemów;
    • Praktyczna znajomość analityki internetowej/e-commerce
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
    • Mile widziana znajomość branży edutech

    Oferujemy

    • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
    • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
    • Dodatkowe dni urlopowe
    • Kafeteria z benefitami
    • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
    • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
    • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
    • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

    Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania :)