Manager / Managerka (logistyka, pooling) - Warsaw, Polska - skills matter sp. z o. o.

    skills matter sp. z o. o.

    Dla naszego partnera biznesowego, znanej i cenionej zachodnioeuropejskiej marki z obszaru kompleksowego wsparcia procesów logistycznych w obszarze leasingu wysokiej klasy europalet poszukujemy współpracownika na stanowiska asset managera. Nasz klient współpracuje ze znanymi firmami z obszaru m.in. FMCG, retail, czy produkcji. Jest to rola dedykowana dedykowane do współpracy z klientami firmy i producentami europalet w południowej części Polski.

    Zadania na stanowisku

    • systematyczny nadzór procesów produkcyjnych (europalety) pod kątem poprawnego realizowania zamówień (terminowość, jakość oraz ilość etc.),
    • nadzór nad procesami poprawnego użytkowania i przechowywania europalet po stronie kontrahentów,
    • systematyczne raportowanie do centrali spółki.

    Nasze oczekiwania

    • 3-4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w obszarze związanym z poolingiem europalet, opakowań plastikowych, skrzyń,
    • dobra / bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • preferowane wykształcenie wyższe
    • otwartość na prace w terenie (+70% czasu),
    • prawo jazdy kat. B,
    • dobra znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy

    • elastyczną formę zatrudnienia (UoP lub B2B),
    • samochód służbowy,
    • pakiet benefitów,
    • wdrożenie na stanowisku pracy.