Rzeszów

    Obchodowy Odżużlania i Odpopielania ITPOE - Rzeszów, Polska - PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

    Opis

    PGE Energia Ciepła S.A. z Grupy PGE

    jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Polsce.

    Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Inwestujemy w przyszłość: zarówno w nisko- i zeroemisyjne ciepłownictwo, jak i w ciągły rozwój pracowników.

    Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery dla naszych pracowników.

    Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii

    Twój zakres obowiązków:

    • Prowadzenie eksploatacji urządzeń odżużlania i odpopielania ITPOE służących do magazynowania, transportu
      i obróbki mechanicznej odpadów po procesowych.
    • Transportowanie żużla pomiędzy poszczególnymi komorami w celu sezonowania jak również załadunek samochodów przygotowanym materiałem.
    • Kontrolowanie sprawności aparatury sterowniczej i kontrolno-pomiarowej, usuwanie usterek i awarii
      w celu zapewnienia ciągłości pracy powierzonych urządzeń.
    • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej, ruchowej i technicznej związanej z zajmowanym stanowiskiem.
    • Sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem racjonalnej gospodarki odpadami, środkami smarnymi, środkami chemicznymi oraz materiałami i surowcami niezbędnymi do zachowania ciągłości produkcji.
    • Dbanie o dobro zakładu pracy, ochronę mienia i używanie go zgodnie z przeznaczeniem.
    • Trudności i uciążliwości: praca w ruchu ciągłym, wymagająca szczególnej sprawności psychofizycznej.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne.
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
    • Wiedza ogólna z zakresu budowy urządzeń przemysłowych.
    • Ogólna wiedza techniczna dotycząca urządzeń i technologii stosowanych w energetyce.
    • Umiejętność obsługi komputera w podstawowym zakresie.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy związanej z eksploatacją i utrzymaniem ruchu urządzeń produkcyjnych.
    • Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji lub sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie Grupy II oraz uprawnienia operatora ładowarki i wózka widłowego.
    • Umiejętność organizacji pracy na stanowisku.
    • Samodzielność w działaniu.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
    • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
    • Świadczenia ZFŚS.
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
    • Świadczenia dodatkowe (np. grupowe ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny).
    • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.