Specjalista ds. rozliczeń finansowych - Ilawa, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Ilawa, Polska

    2 tygodnie temu

    ANIMEXFOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

    Obecnie poszukujemy kandydatów którzy dołączą do naszego zespołu na stanowisko Specjalisty ds. rozliczeń finansowych.

    Specjalista ds. rozliczeń finansowych

    Miejsce pracy: Iława

    Twoje zadania:

    • Rozliczanie kosztów marketingowych w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
    • Przygotowywanie raportów sprzedażowych i kosztowych na potrzeby biznesu
    • Ewidencjonowanie faktur marketingowych, kontrola kompletności i poprawności dokumentacji
    • Przygotowywanie okresowych raportów sprzedażowych i finansowych
    • Współpraca z regionalnymi kierownikami sprzedaży, kierownikami ds. kluczowych klientów oraz innymi działami firmy
    • Komunikacja, uzgadnianie i weryfikacja rozliczeń finansowych z kontrahentami

    Nasze oczekiwania:

    • Biegła obsługa pakietu MS Office (Excel, Word),
    • Preferowane wykształcenie kierunkowe (np. technikum ekonomiczne, studia ekonomiczne),
    • Konsekwencja w zdobywaniu informacji,
    • Zdolności analityczne oraz dokładność,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy :

    • Pracę w jednej z największych firm w branży FMCG w Polsce,
    • Stabilne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę,
    • Swobodną atmosferę pracy,
    • Pakiet dodatków pozapłacowych,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.