Poznań

    Koordynator procesów EDI - Poznań, Polska - RPO Partners Sp. z o.o.

    RPO Partners Sp. z o.o.
    RPO Partners Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    Obecnie dla naszego klienta, jednej z największych firm przemysłowych na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko

    Koordynator Procesów EDI

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie systemem elektronicznej wymiany danych (EDI)
    • Optymalizacja procesów i współpraca z managerami czy innymi działami w zakresie nowych rozwiązań EDI
    • Wykorzystanie w codziennych zadaniach wiedzy z zakresu infrastruktury i baz danych
    • Rozwiązywanie bieżących problemów
    • Prowadzenie dokumentacji

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie oświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi czy komunikatów EDI
    • Znajomość i doświadczenie w obszarach sieci, infrastruktury czy baz danych
    • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych i tworzeniu dokumentacji
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i ulepszania procesów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w obszarze finansów i/lub controllingu
    • Znajomość obszarów SAP

    Oferujemy:

    • Rozwój w międzynarodowym środowisku
    • Umowa o pracę
    • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (2 dni w tygodniu w biurze, 3 dni zdalnie)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Premie roczne i możliwość rozwoju osobistego
    • Pakiet benefitów (dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, ubezpieczenie na życie)

  • Bertelsmann SE & Co. KGaA

    Koordynator IT

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Bertelsmann SE & Co. KGaA Poznań, Polska

    Zakres obowiązków: · Rola przełożonego (People Managera) dla łącznie 15 osób w obszarach RPA (Robotic Process Automation), DEV (programiści .NET), OMS (Output Management System – wydruki) oraz EDI (Electronic Data Interchange): · Planowanie i realizacja strategii związanej z r ...

  • Apollogic

    Senior ABAP Developer

    Znalezione w: Talent PL Premium - 14 minut temu

    Apollogic Poznań, Polska

    Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego developera, dla którego ABAP nie ma tajemnic Zajmujemy się szeroko pojętymi rozwiązaniami SAPowymi od strony technicznej. ABAP, SAPUI5/Sap Fiori, Hana, Business Technology Platform i podobne technologie to nasze główne obszary zainter ...