DevOps Engineer - -, Kraków, Polska - Code & Pepper

    Code & Pepper
    Code & Pepper -, Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Dołącz do zespołu Code & Pepper i wspólnie z nami rozwijaj aplikację GaiaLens. Pracuj nad produktem dla analityków i maklerów giełdowych, którzy chcą świadomie inwestować w akcje firm
    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • Przeniesienie aplikacji webowej z wirtualnych maszyn i Portainer'a do Cloud Run GCP
    • Przeniesienie Data pipeline jobs na rozwiązanie serverless
    • Tworzenie CI/CD za pomocą GitHub Actions
    • Współpraca z architektami, programistami i testerami w zakresie budowy i wykorzystania istniejących narzędzi do aktywnego monitoringu funkcjonujących i nowo wdrażanych procesów biznesowych

    Nasze "must have"

    • Bardzo dobra znajomość TS i
    • Doświadczenie z CI/CD pipelines do wdrażania infrastruktury / aplikacji webowych za pomocą GitHub Actions
    • Umiejętność zarządzania infrastrukturą GCP przy użyciu Infrastructure-as-Code (np. Terraform)
    • Doświadczenie w konteneryzacji (np. Docker, Kubernetes, Portainer)
    • Praktyczne doświadczenie z bazami danych (PostgreSQL)
    • Znajomość narzędzi do monitorowania danych (np.Grafana)
    • Doświadczenie w monitorowaniu infrastruktury w celu optymalizacji kosztów, wydajności i bezpieczeństwa
    • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i przeszkód
    • Dobre umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej i dzielenia się wiedzą
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym

    Nasze "nice to have"

    • Znajomość AWS

    Co możemy Ci zaproponować?

    • 26 dni płatnej przerwy świadczenia usług
    • 30 dni płatnych na wypadek niedyspozycji (pokrywamy 80% stawki godzinowej)
    • możliwość wyboru formy współpracy — umowa B2B, Umowa o pracę lub Umowa zlecenie
    • budżet szkoleniowo — konferencyjny (do wykorzystania 2500 zł netto na rok)
    • swoboda, czyli elastyczny czas pracy
    • gwarancję 100% pracy zdalnej
    • 1 dzień w roku na własny rozwój oraz możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach
    • kartę Multisport Plus oraz prywatną opiekę medyczną w TU Zdrowie lub Luxmed
    • MacBook Pro

    Rozwój i jeszcze raz rozwój

    • Pluralsight
    • Frontendmasters
    • Architektura na froncie
    • Droga Nowoczesnego Architekta
    • Legacy Fighter
    • Ultimate AWS Certified Cloud Practitioner Udemy)
    • Ultimate AWS Certified Solutions Architect Associate 2022 (Udemy)
    • Ultimate AWS Certified Developer Associate NEW (Udemy)
    • AWS Certified Cloud Practitioner (Whizlabs)
    • AWS Certified Solutions Architect Associate Practice Exams (DigitalCloud)
    • AWS Certified Solutions Architect Associate (Whizlabs)
    • Geekle
    • MAP IT
    • IIBA