Magazynier

    Magazynier - Osowiec, Polska - MOJ S.A.

    MOJ S.A.
    MOJ S.A. Osowiec, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Opis stanowiska

    Rozładunek, załadunek, dostarczenie towaru na stanowiska produkcyjne,

    Kompletacja towaru,

    Przyjmowanie materiałów do magazynu,

    Wydawanie materiałów na produkcję,

    Transport wewnętrzny materiałów,

    Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

    Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji.

    Wymagania

    Znajomość obiegu dokumentacji magazynowej,

    Bardzo dobra organizacja pracy,

    Rzetelność i dokładność,

    Dyspozycyjność.

    Wykształcenie: min. zawodowe.

    Inne:

    Uprawnienia : na wózek widłowy i obsługę suwnicy będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,

    Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

    Stabilne warunki zatrudnienia,

    Atrakcyjny pakiet socjalny,

    Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

  • MOJ S.A.

    Magazynier

    MOJ S.A. Osowiec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Znajomość obiegu dokumentacji magazynowej, · Bardzo dobra organizacja pracy, · Rzetelność i dokładność, · Dyspozycyjność. · Wykształcenie: min. zawodowe. · Inne: · Uprawnienia : na wózek widłowy i obsługę suwnicy będą dodatkowym atutem. · Rozładunek, załadunek, dostarczenie t ...