Gliwice

    Specjalista ds. Obsługi Klienta Dystrybucji Krajowej - Gliwice, Polska - Fresh Logistics

    Fresh Logistics
    Fresh Logistics Gliwice, Polska

    3 dni temu

    Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. Obsługi Klienta Dystrybucji Krajowej Miejsce pracy: Gliwice Aplikuj

    To oferujemy:

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • odpowiedzialne zadania
  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit w tym m. in. karta Multisport, bilety do kina
  • prywatną opiekę medyczną
  • dostęp do bezpłatnej platformy do nauki języka obcego
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych w zakresie usług transportowych
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • przyjmowanie i administracja zleceń
  • rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych
  • obsługa reklamacji
  • raportowanie na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nasze wymagania:

  • masz energię do działania i kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów
  • skutecznie komunikujesz się oraz współpracujesz w zespole
  • możesz pracować na zmiany w przedziale godzin 6-18
  • masz doświadczenie w budowaniu partnerskich relacji z klientami
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • Mamy drive do rozwoju

    Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

    FRESH LOGISTICS Polska to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

    W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

    Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

    Zawsze świeżo, zawsze na czas Dołącz do naszego zespołu czekamy na Ciebie

  • Geis PL Tychy, Polska

    Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, ...

  • Geis PL Krzyżowice, Polska

    Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. · W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL ...

  • Raben Logistics Polska Inwestycyjna , Sosnowiec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    To wszystko dzięki grze zespołowej Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najd ...