Stolarz - atrakcyjna stawka - Ciechanow, Polska - SGP Group

    SGP Group
    SGP Group Ciechanow, Polska

    2 tygodnie temu

    SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Stolarzy.

    W SGP APT czeka na Ciebie:

    • umowa o pracę tymczasową - stawka do 4500 zł brutto,
    • praca w systemie 3 zmianowym,
    • możliwość wypracowania nadgodzin w weekendy - płatne 100% i 150%,
    • po 3 miesiącach premia - 10% wynagrodzenia miesięcznego (ok zł),
    • darmowy transport pracowniczy z Ciechanowa,
    • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta,
    • pełne wsparcie przełożonego i współpracowników,
    • premię do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP.

    Zakres zadań:

    • składanie, montaż oraz przygotowanie do wysyłki mebli bądź elementów mebli zgodnie z wytycznymi.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • znajomość montażu mebli,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • zdolności manualne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
    • wykształcenie techniczne - mile widziane,
    • umiejętność pracy zespołowej.