Specjalista ds. Rekrutacji - Toruń, Polska - Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla grupy spółek zgodnie z potrzebami organizacji (opracowywanie i publikacja ogłoszeń, selekcja CV, przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz spotkań rekrutacyjnych)
    • Aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search
    • Sporządzanie bieżących raportów i analiz w zakresie rekrutacji
    • Reprezentowanie firmy na targach brażnowych i pracy
    • Współpraca z uczelniami i szkołami
    • Zaangażowanie w działania employer brandingowe i dbanie o pozytywny candidate expierience
    • Udział w bieżących projektach działu HR

    Oczekujemy od Ciebie

    • Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
    • Sprawnego poruszenia się na portalach społecznościowych, portalach z ogłoszeniami o pracę
    • Gotowości do odbywania spotkań we wszystkich lokalizacjach firmy oraz prawa jazdy kat. B
    • Zaangażowania i odpowiedzialności
    • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dużym atutem

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji projektów
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej pracowników i członków rodzin
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie