Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych - Sitkówka, Polska - Volvo Group

    Volvo Group
    Volvo Group Sitkówka, Polska

    5 dni temu

    Volvo Group background
    Profesjonalne

    Transport jest podstawą współczesnego społeczeństwa. Wyobraź sobie wykorzystanie swojej wiedzy do kształtowania zrównoważonych rozwiązań transportowych na przyszłość. Jeśli chcesz coś zmienić na skalę globalną, wykorzystując technologie nowej generacji i współpracując z najskuteczniejszymi zespołami, możemy idealnie do siebie pasować.

    Volvo Maszyny Budowlane Polska

    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Mobilny Mechanik Maszyn Budowlanych

    Poszukujemy osób z Kielc i okolic

    Miejsce wykonywania pracy: Podkarpackie, Świętokrzyskie, Śląskie, Małopolskie

    Twoje zadania:

  • Diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn budowlanych VOLVO, głównie w ramach serwisu mobilnego
  • Utrzymywanie maszyn VOLVO w pełnej sprawności technicznej i zapewnienie optymalnych kosztów ich eksploatacji
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych w ramach programów szkoleniowych oferowanych przez firmę
  • Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne), minimum średnie
  • Nastawienie na Klienta
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (min. poziom podstawowy)
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Poniższe umiejętności będą dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)
  • Mile widziane uprawnienia operatora maszyn, uprawnienia SEP, itp.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Dla nas to nie problem

    Jeśli masz wykształcenie kierunkowe, prawdziwą pasję do zagadnień technicznych i nieograniczone chęci do rozwoju – zaaplikuj teraz i skorzystaj z szansy na zrealizowanie swoich zawodowych marzeń w zespole VOLVO

    Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole u lidera w branży
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy (premia kwartalna)
  • Kartę lunchową Edenred
  • Szkolenia produktowe i techniczne (średnio 75h w roku)
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Doskonałe zaplecze techniczne samochód serwisowy, wysokiej klasy narzędzia specjalistyczne)
  • Dostęp do nowoczesnych systemów, aplikacji i narzędzi wspierających pracę Mechanika
  • Pakiet benefitów oraz świadczenia z Funduszu Socjalnego prywatna opieka medyczna, paczki i świadczenia świąteczne)
  • Dodatkowe benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej dla rodziny, karty Multisport
  • Najwyższe standardy BHP, jakości oraz dbałości o środowisko potwierdzone certyfikatem ISO
  • Cenimy prywatność Twoich danych i dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń drogą pocztową.

    Kim jesteśmy i w co wierzymy
    Skupienie się na włączeniu, różnorodności i równości daje każdemu z nas możliwość wniesienia w pełni autentycznego siebie do pracy i rozwoju poprzez zapewnienie bezpiecznego i wspierającego środowiska, wolnego od nękania i dyskryminacji. Zależy nam na usuwaniu barier wejścia, dlatego prosimy, nawet jeśli uważasz, że możesz nie spełniać wszystkich kwalifikacji z opisu stanowiska, aplikuj i pozwól nam podjąć decyzję.

    Aplikowanie na to stanowisko daje możliwość dołączenia do Volvo Group. Każdego dnia na całym świecie nasze ciężarówki, autobusy, silniki, sprzęt budowlany, usługi finansowe i rozwiązania umożliwiają nowoczesne życie. Mamy prawie osób upoważnionych do kształtowania przyszłego krajobrazu wydajnych, bezpiecznych i zrównoważonych rozwiązań transportowych. Wypełnianie naszej misji stwarza niezliczone możliwości kariery dla talentów o bystrym umyśle i pasji w wiodących markach i podmiotach grupy.

    Volvo Construction Equipment, część Volvo Group, to globalna firma, której celem jest budowanie świata, w którym chcemy żyć. Wspólnie opracowujemy i dostarczamy rozwiązania dla czystszego, inteligentniejszego i bardziej połączonego świata. Uwalniając pełny potencjał każdego z nas, budujemy bardziej zrównoważoną przyszłość dla wszystkich naszych interesariuszy. Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam budować lepsze jutro.