Kraków

    Specjalista ds Optymalizacji i Rozwoju Aptek - Krzemieniecka a, Wrocław, Polska - Dr. Max

    Dr. Max
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie nowych narzędzi i rozwiązań systemowych usprawniających pracę aptek
    • Udział w projektowaniu i wdrożeniach nowych systemów informatycznych, systemów sprzedażowych i modyfikacja już istniejących
    • Rozwój i doskonalenie funkcjonujących narzędzi zgodnie z potrzebami użytkowników
    • Udział w projektach powiązanych z automatyzacją i digitalizacją procesów operacyjnych i innych
    • Bieżące wsparcie i kontakt z użytkownikami funkcjonujących narzędzi i systemów
    • Bieżące wsparcie oraz szkolenie pracowników aptek w zakresie wprowadzanych projektów oraz zmian na rynku farmaceutycznym

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w aptece lub w branży farmaceutycznej, preferowana praktyczna wiedza na temat procesów aptecznych oraz obowiązujących przepisów i regulacji.
    • Preferowane wykształcenie farmaceutyczne – technik farmacji lub pokrewne.
    • Bardzo dobra znajomość oprogramowania aptecznego (KS-AOW) oraz pakietu Microsoft Office.
    • Umiejętność identyfikowania obszarów potencjalnej optymalizacji w procesach aptecznych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami w firmie.
    • Zdolność do podejmowania decyzji opartych na danych i dowodach.
    • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie i zachowywania wysokiej efektywności.
    • Umiejętność planowania i monitorowania projektów, realizacji harmonogramów i osiągania ustalonych celów.
    • Motywacja do osiągania wyników i wprowadzania pozytywnych zmian w organizacji.
    • Prawo jazdy kat.B
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

    Mile widziane:

    • Dodatkowe kwalifikacje lub specjalizacje/kursy z zakresu optymalizacji procesów lub zarządzania projektami

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę zawartą za pośrednictwem zewnętrznego partnera
    • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę na rzecz prężnie rozwijającej się firmy, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
    • Możliwość pracy całkowicie zdalnie, jeśli nie jesteś z Wrocławia lub okolic
    • Udział w inicjatywach wewnętrznych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)
    • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
    • Możliwość realizacji własnych inicjatyw i wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia realizowane za pośrednictwem zewnętrznego partnera
    • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji

    Benefity:

    • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
    • Prywatna opieka medyczna Luxmed
    • Grupowe ubezpieczenie na życie Warta
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • Kursy języków obcych eTutor
    • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie)
    • Paczki rzeczowe świąteczne oraz bonusy pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
    • Wyjścia integracyjne
    • Wczasy pod gruszą
    • Dofinansowanie wypoczynku dzieci
    • Darmowy parking