Kutno

    Koordynator ds. Etykiet - Kutno, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Kutno, Polska

    1 dzień temu

    ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

    Obecnie w zakładzie Animex Kutno Oddział K2 znajdującym się przy ulicy Południowej 4 poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Koordynator ds. Etykiet

    Miejsce pracy: Kutno

    Zadania:

    • tworzenie i wprowadzenie etykiet służących do rejestracji towarów;
    • zarządzanie drukowanymi etykietami;
    • nadzór nad procesami etykietowania;
    • nadzór nad poprawną budową layoutów wszystkich etykiet;
    • ustawianie parametrów urządzeń pakujących i ich komunikacji z bazą etykiet;
    • obsługa terminali oraz systemów SWR;
    • analiza błędnych etykiet i prowadzenie bazy błędów;
    • współpraca z działami produkcyjnymi;
    • wsparcie w razie problemów.

    Oczekiwania:

    • dokładność, sumienność, zaangażowanie;
    • biegła znajomość obsługi komputera;
    • znajomość sprzętu ważąco- etykietującego;
    • dyspozycyjność (praca zmianowa);
    • umiejętność pracy w zespole;
    • umiejętność pracy pod presją czasu;
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • atrakcyjny system motywacyjny;
    • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobytą wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;
    • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy;
    • posiłek regeneracyjny;
    • bogatą ofertę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.