Specjalista ds. Wdrożeń - Poznań, Polska - Baselinker

    Baselinker

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US i na rynku DACH.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds.Wdrożeń, by wspierać firmy używające naszego systemu w jeszcze lepszym doświadczeniu z platformą Baselinker od pierwszego kliknięcia i pomóc maksymalnie zautomatyzować procesy sprzedażowe naszych klientów.

    Wymagania

    • bardzo dobra znajomość BaseLinker

    • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu innych produktów typu SaaS B2B

    • znajomość html, CSS i PHP

    • doświadczenie w konfigurowaniu sklepów internetowych

    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nawiązywania długofalowych relacji z klientami

    • bardzo dobra organizacja pracy własnej

    • doświadczenie i znajomość ekosystemu e-commerce

    • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

    • minimum podstawowa znajomość systemów klasy ERP

    • język angielski na komunikatywnym poziomie (min.B2)

    Zadania

    • przeprowadzanie wdrożeń systemu BaseLinker u naszych klientów

    • konfiguracja ustawień ogólnych BaseLinkera, w tym pisanie kodu na potrzeby indywidualnych wdrożeń u klientów

    • wsparcie przy projektowaniu optymalnego procesu przetwarzania zamówień

    • integracja i zaawansowana konfiguracja systemu ze sklepem lub hurtownią, kont marketplace oraz kurierskich

    • wsparcie przy konfiguracji integratora ERP SubiektGT/NEXO PRO

    Oferujemy

    • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać

    • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm

    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju

    • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie

    • stawiamy na długofalową współpracę

    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć

    • szeroki wachlarz benefitów to u nas standard (Karta Multisport, opieka medyczna, lekcje angielskiego, dostęp do platformy well-beingowej)