Bielsko-Biala

    Przedstawiciel Finansowy - Bielsko-Biala, Polska - Profi Credit

    Profi Credit
    Profi Credit Bielsko-Biala, Polska

    6 dni temu

    Opis

    Wymagania:

    Oczekujemy:

  • realizowania wyznaczonych celów
  • pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności
  • Zakres obowiązków

    Opis działań:

  • aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów
  • prezentowanie oferty i sprzedaż produktów gotówkowych
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • Oferujemy:

  • wysokie prowizje od sprzedaży brutto (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
  • dostęp do biur terenowych z pełnym wyposażeniem (komputer, drukarka, telefon)
  • wizytówki, materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia
  • nielimitowana wysokość zarobków
  • umowa zlecenie/ działalność – elastyczne godziny współpracy

  • Profi Credit Polska S.A. Rybnik, Polska

    Poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Finansowego, która będzie odpowiedzialna za doradztwo i sprzedaż produktów finansowych. · Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość pracy w dynamicznym środowisku, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania swojej kariery z ...

    PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 19 lat i współpracujemy z grupą około 1470 przedstawicieli finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość 6,59 miliarda złotych. · Opis działań ...